LiveZilla Live Help

Новости

Обзор телефон-часов Aplus GV18

Обзор телефон-часов Aplus GV18

Обзор телефон-часов Aplus GV18

 

Смарт годинники привернули увагу багатьох любителів інноваційної техніки, особливо молоде покоління, і так само стали незамінним атрибутом багатьох людей. Саме тому я хочу показати вам SmartWatch Aplus GV18, та ця модель вже не є модною новинкою, але вона як і раніше є лідером з продажу смарт годин в інтернет магазинах.

Дизайн

Корпус SmartWatch Aplus GV18 виготовлений з нержавіючої сталі з бездоганним складанням. Це дає не тільки гарний зовнішній вигляд, але й також непоганий захист годинника. На корпусі є три отвори. Одне для камери, одне для мікрофона, і останні отвір знаходиться на протилежній стороні, де розташований динамік.
На задній панелі пристрою ми маємо знімну пластикову кришку, яка необхідна, щоб отримати доступ до карти пам'яті і SIM-картки та акумулятора. Це пластикова кришка кріпитися невеликим гвинтом, як на мене там вистачило б і звичайних засувок.
GV18 оснащений гумовим ремінцем, який виявився дуже м'яким на дотик, що робить його дуже зручним у використанняі, і не викликає ніяких неприємних відчуттів при експлуатації смарт годинника.

Продуктивність

За продуктивність телефон-годинника відповідає процесор MTK6260A який працює на частоті 533 МГц. У годиннику так само встановлено 120Мб оперативної пам'яті і 64 Мб внутрішньої пам'яті. Я рекомендую вам встановити мікро SD карту, так як 64Мб це дуже мало. GV18 Aplus підтримує мікро SD карти до 32 Гб.

Камера

Smart Watch так само оснащений камерою на 0.3MP, яка може робити фотографії та записувати відео, за якістю вона нагадує мені фото, з перших телефонів Nokia, які мають камери!
Також доповню, що трохи незручно фотографувати при такому становищем камери, але хто знає, якщо ви звикнете, то можливо це буде весело.

Функціональність

Я думаю, що одна з особливостей цього смарт годинника, яка підштовхує деяких людей купити саме цей годинник є його функціональність. GV18 має ряд особливостей, які варто підкреслити.
Дистанційна камера: камера дозволяє отримати віддалений контроль над камерою з вашого мобільного телефону і таким чином знімати. Правда, не думаю, що це дуже корисно, оскільки камера телефону повинна бути включена, щоб використовувати її. Так само зображення на екрані смарт годинника з'являється з деякою затримкою. Інша справа якщо ви хочете сфотографуватися зі своїми друзями на загальному плані, тоді ця функція можливо може вам знадобиться.
Пошук телефону: Функція пошуку дозволяє знайти ваш мобільний телефон, простим натисканням кнопки. При натисканні на кнопку ваш телефон починає дзвонити, і ви дізнаєтеся де він лежить.
Анти-втрата: Як це працює, звучить сигнал тривоги, коли ми йдемо на відстань від нашого мобільного телефону, смарт годинник подають нам сигнал, і таким чином нагадують нам, що ми забули свій телефон.
Моніторинг сну: Аналогічно крокоміру, включається з меню. Чесно кажучи в такому громіздкому годиннику спати не дуже то і зручно. Хіба що сидячи. Тому дану функцію не відчував. На дисплей також виводяться сухі цифри про глибоку і легкому сні.
Анти сидячий: Оскільки багато з нас сьогодні ведуть сидячий спосіб життя, ця функція нагадує нам через певний проміжок часу, про необхідність проявити активність, наприклад сходити на прогулянку.
Крокомір: Слід сказати що крокомір працює тільки не завжди в тлі, а тільки після включення з окремого меню. Задаються параметри: довжина кроку, вага людини, одиниці виміру. На екран виводиться інформація про кількість кроків, пройденій відстані, спалених калоріях. Просто цифри, ніяких діаграм, історії.
Дистанційна Музика: Функція Музика дозволяє отримати віддалений доступ до аудіо файлів на вашому мобільному телефоні, і прослуховувати музику на смарт годинах.
Диктофон: диктофон не мають нічого особливого, багато хто з вас вже знають, як це працює, просто натиснути кнопку запису і говорити в мікрофон, і він буде записувати ваш голос.

Зв'язок

Для того, щоб синхронізувати ваш мобільний телефон з Aplus GV18 повною мірою, вам буде потрібно додаток який називається BTNotification. Після завантаження програми, він синхронізує GV18 з нашим мобільним телефоном через Bluetooth.
Так само GV18 має версію Bluetooth 3, а також має NFC, яка може дозволити нам підключиться до телефону, який також має NFC. Але на жаль SmartWatch не має WiFi і не має 3G зв'язку, але дозволяє нам використовувати SIM карту, яка працює на частотах 850/900/1800/1900.

Сумісність

Aplus GV18 сумісний з телефонами, які мають Android або IOS операційні системи. Android, додаток називається BTNotification.

1Коментарии

  • Avatar
   Ron
   Jun 6, 2016

   часы Aplus GV18 можно купить всего за 49$! Здесь: http://goo.gl/CKa92U

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code